Oferta

Na wstępie chcielibyśmy poinformować, że nasze kursy nie mają na celu wskazania, szukania, bądź krytykowania gustu muzycznego. Chcielibyśmy pokazać, że bez względu na to, jakiej muzyki słuchamy zawsze możemy słyszeć ją inaczej i rozkoszować się poszczególnymi dźwiękami. Możliwości jest wiele.

KLUB AUDIOSZKOŁA - członkostwo w klubie Audioszkoła na okres : 3, 6 lub 12 miesięcy

AUDIOSZKOŁA - intro
Pięciominutowa prezentacja możliwości i magii dźwięku dla „niedowiarków”.

AUDIOSZKOŁA - junior
- Zajęcia dla młodzieży – uczniów szkół ponadpodstawowych. Sugerowany wiek 14+
- Grupa Max 12 osób
- 60 minutowe szkolenie ma na celu pokazać różnice brzmienia i odbioru muzyki na kontrastowo dobranym sprzęcie. Pokazać młodzieży, co tracą słuchając muzyki z głośników bluetooth, czy formatów stratnych jak MP3. Oczarować kilkoma nowoczesnymi utworami zagranymi na dopasowanym zestawie aby zaprezentować możliwości muzyki i audiofilskiego sprzętu. Przekażemy ważne informacje na temat akustyki pomieszczeń, a także udowodnimy, że kable w zestawach audio mają duży wpływ na dźwięk.
- Dodatkowo dla najgrzeczniejszego ucznia zainteresowanego tematem - możliwość uczestnictwa w programie klubu Audioszkoła na dwóch wybranych prezentacjach, spotkaniach czy wykładach.

AUDIOSZKOŁA – standard
- Zajęcia dla dorosłych
-3-4 godzinne szkolenie (czas szkolenia zależny od możliwości i zaangażowania kursantów – nie krótszy niż 3h)
- Grupach 2 osobowych w przypadku oferty dla par – maksymalnie dwie pary (cztery osoby).
Szkolenie ma na celu pokazać różnicę brzemienia i odbioru muzyki na kontrastowo dobranym sprzęcie. Zaprezentować magię muzyki wydobywającej się z wysokiej klasy zestawów audio. Omówienie zagadnień akustyki, wskazanie różnic w aranżacji akustycznej oraz bez niej. Zestawienie ciekawych zestawów głośnikowych z różnymi wzmacniaczami, aby zademonstrować różnorodność „sceny muzycznej", przestrzeni dźwięku, stereofonii. Uświadomienie - pokazanie, różnorodnych możliwości w drodze do poznania indywidualnego najlepszego odsłuchu i ulubionych dźwięków. Zwrócenie uwagi na kwestię wizualną – poza dźwiękami estetyka sprzętu może być ważna i posiada naprawdę wiele możliwości. Żyjemy w świecie, kiedy piękno dźwięku równocześnie może przekładać się na piękno jego nośników.
- Dodatkowo każdy z uczestników staje się członkiem klubu Audioszkoła na okres 9 miesięcy i może a nawet powinien korzystać ze wszystkich dodatkowych zajęć, prezentacji, odsłuchów itp. Celem dalszego ćwiczenia „ucha" i zdobywania wiedzy w Audioszkole – naszym priorytetem jest edukacja i świadomość dźwięku.

AUDIOSZKOŁA - individual
- Zajęcia dla dorosłych
- Kurs indywidualny jednoosobowy (2 osobowy w ofercie dla par ) jak w ofercie „standard".
- Dwa spotkania 3h z dużo większym osłuchaniem z dodatkowymi urządzeniami w tym wzmacniacze lampowe - bardziej indywidualnym podejściem do specyfiki, możliwości a przede wszystkim potrzeb ucznia.
- Dodatkowo każdy z uczestników staje się członkiem klubu Audioszkoła na okres 12 miesięcy i może a nawet powinien korzystać ze wszystkich dodatkowych zajęć, prezentacji, odsłuchów itp. Celem dalszego ćwiczenia „ucha" i zdobywania wiedzy w Audioszkoła – naszym priorytetem – jest edukacja i świadomość dźwięku.

AUDIOSZKOŁA - group
- Grupa maksymalnie 6 osobowa
- 90 minutowe szkolenie ma na celu pokazać różnicę brzemienia i odbioru muzyki na kontrastowo dobranym sprzęcie. Zaprezentować magię muzyki wydobywającej się z wysokiej klasy zestawów audio. . Przekażemy ważne informacje na temat akustyki pomieszczeń, a także udowodnimy, że kable w zestawach audio mają duży wpływ na dźwięk. Porównamy utwór mp3 z takim samym na płycie CD.
- Zestawimy różne głośniki z różnymi wzmacniaczami, aby zademonstrować możliwości sceny muzycznej" i przestrzeni dźwięku oraz stereofonii.
- Dodatkowo każdy z uczestników staje się członkiem klubu Audioszkoła na okres 2 miesięcy od zakończenia kursu i może a nawet powinien korzystać ze wszystkich dodatkowych zajęć, prezentacji, odsłuchów itp. Celem dalszego ćwiczenia „ucha" i zdobywania wiedzy w Audioszkoła – naszym priorytetem jest edukacja i świadomość dźwięku.

AUDIOSZKOŁA - souvenir
- Zajęcia dla dorosłych - idealne jako prezent
- Grupa 1-3 osób

AUDIOSZKOŁA - tour
- oferta wyjazdowa - możliwość zorganizowania kursu lub pokazu poza siedzibą Audioszkoła (szczegóły do ustalenia)

Po wspólnie spędzonym czasie z Audioszkoła zobaczysz jakie znaczenie ma dla Ciebie muzyka.