Przyjdź, posłuchaj, dołącz.

Audioszkoła powstała przede wszystkim z pasji do muzyki, z nieograniczonych form - właściwie fenomenu jej odtwarzania. Naszym głównym celem jest pokazanie magii muzyki. Jak bardzo różnorodne może być słuchanie poszczególnych utworów, dźwięków, wyłapywanie niuansów. Ktoś może pomyśleć, że słyszymy lepiej – nic bardziej mylnego – nauczymy „słyszeć” każdego, wytłumaczymy, co wpływa bezpośrednio na to co słyszymy i jak… Urządzenie wzmacniające, źródło dźwięku, głośniki oraz kable, które to łączą… Terminy niezrozumiałe? Wytłumaczymy, wskażemy ile jest możliwości i jak duży mają wpływ na dźwięk.

Poza magią muzyki poprowadzimy przez drogę wizualną i estetyczną – pokażemy różną stylistykę na przestrzeni minionych i aktualnych lat. Termin „jest ładne” nie istnieje – termin wyjątkowe/odpowiednie dla mnie – jak najbardziej. Nie będziemy faworyzować ani promować żadnej firmy, stylu, marki – naszym głównym zadaniem jest wyrobić w naszych uczniach – czyli w was własne preferencje.

Paleta możliwości jest nieskończona...

W Audioszkole stworzyliśmy przyjazną i komfortową atmosferę. Wszystko wypłynęło z naszej wrażliwości i nieposkromionych oczekiwań.

Dźwięk i muzyka to nasza pasja i życie.
- co to jest scena muzyczna?
- czy dźwięk może być trójwymiarowy?
- czy słuchanie muzyki może mieć wpływ na nasze samopoczucie?
- na ile słyszalne może być zmiana kabla, bądź źródła dźwięku?
- co to akustyka pomieszczenia i na ile jest istotna?.

Będąc absolwentem naszej szkoły – poznasz odpowiedź na wiele pytań – nauczysz się rozpoznawać różnicę w dźwiękach, urządzeniach, kablach.

Nie chcemy być nieskromni, ale dzięki temu, że nie jesteśmy jedynymi audiofilami na świecie – mamy wielu przyjaciół – damy ci możliwość zobaczenia i odsłuchania sprzętu o którym nigdy nie słyszałeś albo, który widziałeś tylko na prospektach.

Zapraszamy do klubu Audioszkoły!