Członkiem klubu Audioszkoła może zostać każdy, kto dokona opłaty członkowskiej.

Każdy z członków klubu Audioszkoła może zorganizować wydarzenie - przedłużając tym swoje członkostwo o miesiąc.

Każdy z członków klubu Audioszkoła może wprowadzić jedną osobę na spotkanie klubowe. Jedna osoba z poza klubu ma możliwość do jednorazowego wstępu.

Każdy z absolwentów Audioszkoła po ukończeniu kursu otrzymuje certyfikat Audioszkoła oraz staje się członkiem klubu Audioszkoła na okres do 12 miesięcy.

Członkowie klubu Audioszkoła mogą a nawet powinni korzystać bezpłatnie z organizowanych przez klub:

- prezentacji urządzeń audio
- wykładów z różnymi osobami związanymi ze światem audio i muzyką.
- zajęć muzycznych mających na celu poprawienie odbioru muzyki
- odsłuchów i porównań urządzeń audio.
- wystaw
- wykładów
- koncertów

W każdym miesiącu będą odbywać się przynajmniej dwie z wymienionych wyżej pozycji, informacje o wydarzeniach będą na stronie www, Facebooku oraz w Audioszkole

Klubowicze mogą przynosić swój sprzęt na prezentację do porównania a także współorganizować odsłuchy. Dodatkowo otrzymują rabat w wysokości 5% na zakup sprzętu audio jak również usług firm współpracujących z Audioszkoła.

W chwilach nostalgii, bądź ogólnie dopadającego stresu mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej sali w naszej szkole i oddać się muzykoterapii.

Klub Audioszkoła to możliwość i potrzeba poznania osób, które łączy podobna wrażliwość i wspólna pasja do muzyki.